JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE
19 grudnia 2014 r.

Jasełka bożonarodzeniowe w naszej szkole

Boże Narodzenie to czas magiczny, przepełniony rodzinnym ciepłem, radością i miłością. Dla Polaków wielowiekowa tradycja oraz pielęgnowanie obrzędów jest bardzo istotne, a jedną z takich tradycji są Jasełka.

19 grudnia świąteczny nastrój już od rana można było odczuć w naszej szkole. W klimat Świąt Bożego Narodzenia wprowadziły uczniów, nauczycieli, rodziców i pracowników szkoły jasełka przygotowane przez uczniów szkoły podstawowej pod opieką pani Izabeli Prawdy, przy wsparciu p. Iwony Łyczek. Występy w wykonaniu uczniów klas piątych i szóstych, wprawiły uczestników spotkania w prawdziwie świąteczny nastrój. Inscenizację wzbogaciły pieśni i kolędy w wykonaniu chóru i wokalistów, których do występu przygotowywała p. Aneta Karbownik. Oprawę plastyczną uroczystości wykonała p. Justyna Soja-Sadowska.
Po części artystycznej, dyrektor szkoły Czesław Staciwa, podziękował młodym artystom i ich opiekunom za przygotowanie inscenizacji oraz złożył wszystkim obecnym w auli życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia.

fotorelacja