XII edycja konkursu fotograficznego:

ZANURZENI W PRZYRODZIE 2015


Podsumowanie XII edycji konkursu fotograficznego „Zanurzeni w przyrodzie"

31 października o godz. 17.00 w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Końskie odbyło się uroczyste podsumowanie XII edycji konkursu fotograficznego „Zanurzeni w przyrodzie”. Konkurs na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń naszej szkoły. Również w tym roku uczniowie Gimnazjum wzięli udział w fotograficznych zmaganiach z szeroko rozumianym tematem przyrody. Każdy uczestnik zgłosił zestaw dziesięciu zdjęć starając się, by były one poprawne technicznie, kompozycyjnie i zgodne z tematem.

Wszystkie konkursowe prace (w sumie było ich ponad siedemset) oceniało jury, w którego skład weszli: Wiesław Turno - artysta fotografik, Marzenna Kądziela - dziennikarka i podróżniczka, Krzysztof Kowalski - dyrektor Domu Kultury w Końskich, Dariusz Kowalczyk - Dyrektor Biblioteki Publicznej w Końskich, Adam Kubka - dyrektor CKiAL w Gowarczowie.

W piątkowy wieczór do Biblioteki przybyli uczestnicy konkursu, ich rodzice, przedstawiciele władz. Z ogromną radością przyjęliśmy werdykt jury, które uznało prace uczennic naszej szkoły za najciekawsze w kategorii Gimnazja. Zdobyliśmy I, II, III miejsce i wyróżnienie.

Laureatki odebrały dyplomy i nagrody rzeczowe (aparaty fotograficzne, drukarkę, plecak turystyczny) z rąk burmistrza Krzysztofa Obratańskiego i jego zastępców Krzysztofa Jasińskiego i Marcina Zielińskiego.

 
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

I miejsce w XII edycji powiatowego konkursu fotograficznego „Zanurzeni w przyrodzie” – Karolina Kozielska, kl. IIIa

II miejsce w XII edycji powiatowego konkursu fotograficznego „Zanurzeni w przyrodzie” – Agata Rowińska, kl. IIId

III miejsce w XII edycji powiatowego konkursu fotograficznego „Zanurzeni w przyrodzie” – Iga Cichoń, kl. IIIa 

Wyróżnienie w XII edycji powiatowego konkursu fotograficznego „Zanurzeni w przyrodzie” – Barbara Zamachowska, kl. IIIa


fotorelacja

Relacja Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Końskie: link

Relacja "Echo dnia": link

Portal internetowy TKN24 : link