Kiermasz ciast i ozdób świątecznych


            W dniach 13 – 14 grudnia po raz drugi w naszej szkole odbył się „Kiermasz ciast i ozdób świątecznych”. Akcję zorganizowała koordynator programu „Stypendia Świętego Mikołaja” p. Iwona Brzezińska wraz z p. Justyną Soją-Sadowską. Zaangażowało się w nią wielu uczniów naszej szkoły przynosząc ciasta zrobione przez nich bądź rodziców oraz przekazując własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne. Część ozdób wykonała i przekazała sama pani Justyna.

Kiermasz spotkał się z ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników obsługi naszej szkoły, którzy chętnie kupowali przepyszne ciasta. Sprzedało się również dużo pięknych ozdób bożonarodzeniowych. W tym roku dodatkową atrakcją było malowanie twarzy przez p. Barbarę Strzelczyk.

W ciągu dwóch dni zebraliśmy 3082 zł 34 gr. Środki te zasiliły konto naszej szkoły w Fundacji św. Mikołaja. Zebrana kwota już gwarantuje nam przyznanie dwóch stypendiów w przyszłym roku szkolnym. Pieniądze te trafią do dzieci zdolnych, zaangażowanych społecznie, których sytuacja finansowa uniemożliwia rozwijanie talentów.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w kiermaszu.

 

FOTORELACJA