Uroczyste zakończenie roku szkolnego

22 czerwca o godzinie 8.00 w Zespole Placówek Oświatowych w Stadnickiej Woli odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas gimnazjalnych połączone z pożegnaniem klas III. O godz. 10.30 rok szkolny zakończyli uczniowie klas I-III i IV-VII.

Na uroczystości obecni byli Wiceburmistrz Miasta i Gmiy Końskie Krzysztof Jasiński, kpt. Jerzy Łabętowicz – Przyjaciel szkoły, rodzice. Dyrektor szkoły, pan Czesław Staciwa wraz z wychowawcami poszczególnych klas, wręczył nagrody uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce i listy gratulacyjne rodzicom nagrodzonych uczniów klas III. Podsumował dokonania i osiągnięcia w minionym roku szkolnym. Wręczone zostały również, po raz trzeci w historii szkoły, Statuetki Złotego Orła wręczane przez nauczycieli, wicedyrektor szkoły i wiceburmistrza. Galę przygotowaną przez panie: Justynę Dziubę i Anetę Karbownik, uczniów klasy II s prowadziły: Ewa Cholewińska i Maria Sękowska.

Statuetki otrzymali:

- w kategorii: Szkolny Geniusz: Mateusz Walkiewicz, kl. III c

- w kategorii: Primus Inter Pares – Julia Wąsik, kl. III c

- w kategorii: Młody Patriota – Jakub Jakubowski, kl. III c

- w kategorii: Twórcze Pasje – Maria Frączyk, kl. III b

- w kategorii: Nagroda Specjalna – Karol Socha, kl. III c

- w kategorii: Szkolny Omnibus – Agata Kowalska, kl. III a

Uczniowie klas II wręczyli starszym kolegom, opuszczającym mury szkoły, Statuetki Złotego Wróbla. Pojawiły się nominacje i zwycięzcy miedzy innymi w takich kategoriach, jak: „Najmądrzejszy”, „Najpiękniejsza”, „Najpiękniejszy”, „Apollo”, „Imprezowicz”.

Ogłoszone zostały wyniki szkolnego rocznego plebiscytu na najlepszego sportowca. W kategorii dziewcząt wygrała Natalia Nowek, w kategorii chłopców – Kacper Rożnowski z II s.

Młodsi uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, otrzymywali nagrody książkowe z rąk dyrektora Czesława Staciwy i wicedyrektorów: pani Edyty Kowalskiej i pana Mariana Wikiery.

Zarówno dyrekcja szkoły, jak i wiceburmistrz, Krzysztof Jasiński podziękowali uczniom, rodzicom, nauczycielom za pracę i trud włożony w nauczanie i wychowanie dzieci w minionym roku szkolnym i życzyli wszystkim udanych, słonecznych, bezpiecznych wakacji.

FOTORELACJA