HISTORIA = AKTUALNOŚCI + OGŁOSZENIA
X. 2015 Podsumowanie XII edycji konkursu fotograficznego „Zanurzeni w przyrodzie": Fotorelacja
X. 2015

Ruszamy w plener… już w najbliższą sobotę, 3 października, jedziemy do Parku Etnograficznego w Tokarni fotografować zabytkową architekturę, jej detale i elementy pejzażu. Wyjazd z parkingu przed szkołą o godz. 9.00. Zabierzcie aparaty i dużą dawkę dobrego humoru…

IX. 2015

Zachęcamy do zgłaszania zestawów fotografii (4 szt.) na Ogólnopolski Przegląd Fotografii „Ponidzie 2015”. Tematyka prac dowolna. Termin składania prac u opiekunów upływa 9 października.

IX. 2015

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „Granice rzeczywistości” organizowanym w ramach Międzynarodowego Festiwalu Fotografii Białystok Interphoto 2015. (regulamin)

IX. 2015

Przypominamy o terminie zgłaszania zdjęć do kolejnej edycji konkursu „Zanurzeni w przyrodzie”. Tylko do 15 września możecie oddać zestawy 10 fotografii nawiązujących do hasła przewodniego konkursu do opiekunów: p. J. Soji- Sadowskiej lub p. Pawła Grota. : (plakat) (regulamin)

IX. 2015

Witajcie po letnim odpoczynku. Tradycyjnie już, zapraszamy do rozwijania swoich zainteresowań w dziedzinie fotografii i dzielenia się z nami swoimi dokonaniami. Pokażcie innym, co udało się Wam uwiecznić na fotografiach w czasie wakacyjnych podróży… Zainteresowani mogą zgłaszać się do opiekunów klubu KADR: p. Justyny Soi- Sadowskiej i p. Pawła Grota

VI. 2015

Podsumowanie szkolnego konkursu fotograficznego „Portrety nie…zwykłe”: Fotorelacja

III. 2015

Portrety  – zajęcia praktyczne: Fotorelacja

III. 2015

Fotografia w ruchu – zajęcia praktyczne: Fotorelacja

III. 2015 Relacja z wystawy pokonkursowej „Motocykl: Fotorelacja
II. 2015

Zapraszamy na wystawę pokonkursową „Motocykl”, która odbędzie się 27 lutego o godz. 18.00 w Miejsko-Gminnym Domu Kultury w Końskich.  (zaproszenie)

II. 2015

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „Fotoinspiracje gimnazjalisty” organizowanym przez I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Końskich. Termin zgłaszania zdjęć do opiekunów upływa z dniem 13 marca. W terminie późniejszym (do 16 marca) zdjęcia można zgłaszać osobiście w I Liceum Ogólnokształcącym.  (regulamin)

I. 2015

W poszukiwaniu zimy – plener : Fotorelacja

XII. 2014 XVIII Ogólnopolski Przegląd Fotograficzny Ponidzie: Fotorelacja
XI.2014 Zajęcia praktyczne na temat głębi ostrości: Fotorelacja
XI.2014

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego im. Arka Słowińskiego „Motocykl”.
Organizatorem konkursu jest Klub motocyklowy Czarna Flota Końskie, Miejsko – Gminny Dom Kultury w Końskich. Konkurs ma charakter otwarty. Zdjęcia należy zgłaszać do 31.01.2015 r. (regulamin)  (plakat)

X. 2014 Podsumowanie XI edycji konkursu fotograficznego „Zanurzeni w przyrodzie": Fotorelacja
X. 2014

Zapraszamy wszystkich uczestników i miłośników fotografii na podsumowanie konkursu i wystawę pokonkursową „Zanurzeni w przyrodzie” do Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Końskie w dniu 30 października o godz. 17.00.

X. 2014

Martwe natury w makro skali : link

X. 2014

Zapraszamy do zgłaszania zestawów fotografii (4 szt.) na Ogólnopolski Przegląd Fotografii „Ponidzie 2014”. Termin składania prac u opiekunów upływa 10 października.

X. 2014

Zapraszamy do udziału w wernisażu wystawy „Prawosławie” w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Końskie, który odbędzie się 3 października o godz. 17.00.

IX. 2014
Portretowo… plenerowo : link
IX. 2014

Witamy po wakacjach! Mamy nadzieję, że odpoczęliście przez dwa miesiące i przywieźliście ze swoich letnich wędrówek plecaki pełne zdjęć. Zachęcamy, chwalcie się nimi. Wszystkich chętnych do pracy w klubie zapraszamy o zgłoszenie się do p. Justyny Soji- Sadowskiej lub p. Pawła Grota.

Przypominamy, że tylko do 15 września możecie zgłaszać zdjęcia do konkursu „Zanurzeni w przyrodzie”. Zachęcamy tradycyjnie do wzięcia udziału w XI już edycji fotograficznych zmagań…

Informujemy, że w pierwszym półroczu roku szkolnego 2014/2015 zajęcia odbywać się będą w czwartki po 7 godzinach lekcyjnych w sali nr 30 lub w plenerze…

Informujemy, że spośród zgłoszonych do konkursu „Zanurzeni w przyrodzie” fotografii, wybraliśmy 11 najlepszych zestawów (poprawnych technicznie, zgodnych z tematem, zrealizowanych w sposób twórczy). W konkursie wezmą udział: Martyna Ziomek, Nina Kiersznowska, Agata Rowińska, Małgorzata Kurp, Marta Sroka, Dominika Ciaś, Paulina Gwadera, Iga Cichoń, Karolina Kozielska, Maria Markiewicz, Aleksandra Wcisło.

VI. 2014

Już dziś zachęcamy do odkrywania i fotografowania piękna przyrody w związku z ogłoszoną przez Bibliotekę Miejską w Końskich kolejną edycją konkursu „Zanurzeni w przyrodzie”. Możecie fotografować krajobrazy, owady, rośliny, zwierzęta, architekturę wtopioną w przyrodę, postać ludzką w pejzażu.  Przypominamy, że prace można zgłaszać do 15 września, więc po wakacjach czasu na wykonanie ciekawych fotografii będzie trochę mało…

Na początek dokładnie wczytajcie się w regulamin konkursu. (regulamin)

VI. 2014 Słonecznych i radosnych wakacji. Udanych fotografii wszędzie tam, gdzie zabierzecie ze sobą aparat podczas letnich wędrówek.
Do zobaczenia 1 września....;-)
Z fotograficznym pozdrowieniem… opiekunowie klubu
VI. 2014

IX szkolny konkurs fotograficzny „Graffiti – sztuka czy wandalizm?” rozstrzygnięty…: link

V. 2014

Zapraszamy Was do udziału w szkolnym konkursie fotograficznym, tym razem pod hasłem „Graffiti – sztuka czy wandalizm?”. Zapoznajcie się z regulaminem i działajcie twórczo. Powodzenia! (regulamin)

III. 2014 Podsumowanie wojewódzkiego Konkursu Plastyczno-fotograficznego „Świętokrzyskie, jakie cudne”: Fotorelacja
I. 2014 Zmiana ekspozycji w szkolnej galerii „Na piętrze”: Fotorelacja
XII. 2013 XVII Ogólnopolski Przegląd Fotograficzny Ponidzie: Fotorelacja
X. 2013 Podsumowanie X edycji konkursu fotograficznego „Zanurzeni w przyrodzie": Fotorelacja
X. 2013

Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii na uroczyste wręczenie nagród i wystawę pokonkursową „Zanurzeni w przyrodzie” do Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Końskie w dniu 25 października 2013 r. o godz. 16.00.  (plakat)

X. 2013

Obradowało jury konkursu „Zanurzeni w przyrodzie”. Tyle wiadomo, decyzje jurorów poznamy jednak dopiero 25 października: link

IX. 2013

Witamy po wakacjach! Mając nadzieję, że w czasie letnich wędrówek udało się Wam zatrzymać w kadrze wyjątkowe chwile i miejsca, tradycyjnie już, zapraszamy do udziału w konkursie „Zanurzeni w przyrodzie”: (plakat) (regulamin)

IV. 2013 Wystawa fotografii Piotra Kalety „Widziane z nieba”: Fotorelacja
II. 2013 Wystawa podsumowująca projekt edukacyjny „Końskie – portret miasta”: Fotorelacja
XII. 2012 XVI Ogólnopolski Przegląd Fotograficzny Ponidzie: Fotorelacja
 X. 2012

Podsumowanie IX edycji konkursu fotograficznego „Zanurzeni w przyrodzie”. relacja 

 X. 2012

Wyjście na wystawę Marzenny Kądzieli „Birma” relacja 

 X. 2012

Wiemy, że obradowało już jury konkursu „Zanurzeni w przyrodzie”. Wyniki nadal są jednak tajemnicą": info

 IX. 2012

Wyjście na wystawę „Kraina żelaza i skał”. relacja 

IX. 2012

Kolejne wakacje za nami! Mamy nadzieję, że na letnie wędrówki zabieraliście ze sobą aparaty i uwiecznialiście piękno otaczającego świata J. Przypominamy Wam bowiem i zachęcamy jednocześnie do wzięcia udziału w IX edycji konkursu fotograficznego „Zanurzeni w przyrodzie”. Termin składania prac upływa 15 września. Nie przegapcie go! (regulamin PDF)

VI.2012

Podsumowaliśmy wystawą działania uczniów w bieżącym roku szkolnym… Zapraszamy do obejrzenia pac fotograficznych w szkolnej galerii „Na Piętrze”. (plakat)

I.2012

Nowe prace klubowiczów już w szkolnej galerii „Na Piętrze”. Zapraszamy do oglądania.  (plakat)

I.2012 Zapraszamy do udziału w wojewódzkim konkursie fotograficznym pt.: "Sport to pasja".
Szczegółowe informacje u opiekunów.
 (regulamin PDF)
XII.2011

XV Ogólnopolski Przegląd Fotograficzny „Ponidzie 2011” Fotorelacja 

XI.2011

Zapraszamy do udziału w kolejnym szkolnym konkursie fotograficznym! Tym razem hasło konkursu brzmi „Dziewczyny w oczach chłopców, chłopcy w oczach dziewczyn”. (regulamin PDF)

XI.2011 Powiatowy konkurs: "Zanurzeni w przyrodzie 2011"- podsumowanie
X.2011

 Lekcja fotografii z panem Wiesławem Turno -  Fotorelacja

IX.2011 Zajęcia „Zabawy z fotografią” -  Fotorelacja
IX.2011

Zachęcamy do udziału w kolejnej edycji powiatowego konkursu fotograficznego „Zanurzeni w przyrodzie”. Szczegóły znajdziecie w regulaminie lub opowiedzą Wam o nich opiekunowie klubu.
Przypominamy, że termin zgłaszania zdjęć na konkurs upływa 15 września! (regulamin DOC)

IX.2011

Witamy po dwumiesięcznej wakacyjnej przerwie…Mamy nadzieję, że przywieźliście z letnich wypraw plecaki pełne zdjęć o pochwalicie się nimi na spotkaniach…Czekamy na Wasze fotograficzne opowieści.
Tych, którzy chcą wstąpić w szeregi członków Klubu Kadr prosimy o zapisy u opiekunów: p. Pawła Grota lub p. Justyny Soji - Sadowskiej.

VI.2011

Słonecznych i radosnych wakacji. Udanych fotografii wszędzie tam, gdzie zabierzecie ze sobą aparat podczas letnich wędrówek.
Do zobaczenia 1 września....;-)
Z fotograficznym pozdrowieniem… opiekunowie klubu

27.05.2011

Zapraszamy do udziału w plenerze fotograficznym „Sielpia w obiektywie”. (ogłoszenie PDF)

IV.2011

Zachęcamy do udziału w konkursie fotograficznym „Moja mała Ojczyzna w obiektywie”. (regulamin PDF)

       II.2011 Ogłaszamy kolejny szkolny konkurs fotograficzny pt: "Wokół nas…zima". Powodzenia!!! Regulamin
I.2011 Wystawa prac klubowiczów już w szkolnej galerii. Zapraszamy do oglądania - ogłoszenie
XII.2010 Plener fotograficzny:Plener zimowy -"Szkoła w oku obiektywu"
XI.2010 Powiatowy konkurs: "Zanurzeni w przyrodzie 2010"- podsumowanie
XI.2010

Zachęcamy wszystkich fotografujących (nie tylko klubowiczów) do „chwalenia się” swoimi osiągnięciami w dziedzinie fotografii. Jeżeli udało się Wam uchwycić w kadrze ciekawe motywy (zjawiska przyrodnicze, zwierzęta, owady, zabawne sytuacje, postać wyłowioną w tłumie) przynieście zdjęcia do opiekunów klubu. W planach mamy zmianę ekspozycji w galerii „Na Piętrze”. 

Wasze zdjęcia też mogą być zaprezentowane w naszej  szkole. 

X.2010

Plener fotograficzny: „Jesienne opowieści o koneckim parku” odbędzie się 20.X.2010 r. Wyjście ze szkoły o godz. 13.40. Klubowiczów chętnych do udziału w fotograficznych zmaganiach… zapraszamy!

X.2010

Ogłaszamy kolejny szkolny konkurs fotograficzny!!! Tym razem hasło przewodnie brzmi „Architektura w obiektywie”. Zapoznajcie się z regulaminem i wyruszcie na wędrówki w poszukiwaniu tematu zdjęć… Powodzenia!!! Regulamin

IX.2010

Zapraszamy klubowiczów i wszystkich miłośników fotografii do wzięcia udziału w VII edycji konkursu fotograficznego pod hasłem „Zanurzeni w przyrodzie 2010”. Szczegółowych informacji udzielą zainteresowanym opiekunowie klubu. Można je również znaleźć na stronie internetowej Biblioteki Publicznej MiG Końskie. Regulamin

IX.2010 Witamy po wakacjach!!!
Zapraszamy wszystkich uczniów gimnazjum zainteresowanych dziedziną fotografii do zapisania się do Szkolnego Klubu Fotograficznego KADR.
Zapisy u opiekunów klubu: p. Pawła Grota lub p. Justyny Soji-Sadowskiej.
VI. 2010 Udanych i słonecznych wakacji życzymy wszystkim klubowiczom… Wiemy, że jest to czas odpoczynku, nie zapominajcie jednak o fotografii i uwieczniajcie w czasie letnich wycieczek wszystko, co uznacie za interesujące…
Z fotograficznym pozdrowieniem - opiekunowie klubu
V. 2010

Ogłaszamy szkolny konkurs fotograficzny!!! Jego hasło brzmi „Zbliżenia…czyli bierzemy świat pod lupę”. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem i życzymy świetnej zabawy z makrofotografią… Regulamin

III. 2010 V Gimnazjalny Konkurs Fotograficzny - "W roli głównej ... człowiek "
22.II. 2010 Podsumowanie V Szkolnego Konkursu Fotograficznego: "W roli głównej... człowiek" - ogłoszenie
I.2010 Relacja z pleneru nocnego: "Końskie w moim obiektywie" Fotorelacja
I.2010 Zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie fotograficznym: "W roli głownej człowiek". Termin składania prac został przedłużony do 5 lutego 2010 !!! Regulamin
I.2010 Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym: "Końskie nocą", którego organizatorem jest U.M.I.G Końskie. Prace mozna składać do  28 lutego 2010. Regulamin
XI.2009 Powiatowy konkurs: "Zanurzeni w przyrodzie 2009"
25.IX.2009 Plener fotograficzny: "Końskie w moim obiektywie" odbędzie się 3.XII.2009. Zbiórka o godz. 1530 przed kościołem Św. Mikołaja. Zapraszamy.
3.X.2009 Prace klubowiczów juz w szkolnej galerii. Zapraszamy do oglądania - ogłoszenie
25.IX.2009 Zapraszamy członków klubu chętnych do pomocy przy przygotowaniu ekspozycji prac w szkolnej galerii "Na pietrze" 1 pażdziernika o godz. 1430. Prosimy o zarezerwowanie w planie dnia ok. 3 godzin :-). Dziękujemy. 
zima 2009 IV Gimnazjalny Konkurs Fotograficzny rozstrzygnięty: "W zimowej szacie"
4.XII.2008  IIII Gimnazjalny Konkurs Fotograficzny rozstrzygnięty: " Uroki jesieni"
XI.2008  Powiatowy konkurs: "Zanurzeni w przyrodzie 2008"
  25.IV.2008 ROWEROWY PLENER FOTOGRAFICZNY: "STADNICKA WOLA - SIEROSŁAWICE":                
 
FOTORELACJA
XI.2007 Wszystkich miłośników dobrej fotografii, zapraszamy do naszej szkolnej galerii: "Na piętrze" do zwiedzenia pokonkursowej wystawy fotograficznej "Jesień jest piękna...?".
Ulotka informacyjna na temat wystawy
25.IX.2007 Spotkania członków klubu fotograficznego w I semestrze roku szkol. 2007/2008  odbywać sie będą w poniedziałki  od godz. 13 30 do 14 25  w pracowni komputerowej.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy.
18.V.2007 PLENER FOTOGRAFICZNY: "STADNICKA WOLA - NIEBO-RZEKA CZARNA":                
 
FOTORELACJA
16.II.2007 Robocze spotkanie członków klubu  odbedzie się dnia 20 lutego (wtorek)                        
o godzinie14 25 w sali komputerowej. Zapraszamy.            
6.I.2007 Relacja z uroczystego otwarcia wystawy "W swiecie realnym".                
 
FOTORELACJA
23.XII.2006
Szkolny klub fotograficzny "KADR"serdecznie wszystkich  zapraszana 
na wędrującą po Polsce wystawę fotograficzną "REAL galeria".Otwarcie wystawy odbędzie sie dn. 5 stycznia 2007 r o godzinie 1700 w Zespole Szkół w  Stadnickiej Woli.
Zapraszamy.
Ulotka informacyjna na temat wystawy "REAL galeria"
22.XII.2006 Wszystkich członków klubu fotograficznego "KADR" chętnych do pomocy przy organizacji wystawy fotograficznej w naszej szkole: "REAL GALERIA",  prosimy o przyjście do szkoły  dn. 28.XII.2006 r. (czwartek) o godzinie 1000.
Dziękujemy.