Szkoła.Rys
GIMNAZJUM Logo
LOGO S.P.

GIMNAZJUM
W STADNICKIEJ WOLI

 Osiągnięcia:

rok szkolny 2017/2018

II miejsce w powiatowym konkursie „Bezpieczeństwo na 5”: Relacja

I miejsce w  zawodach w piłce ręcznnej chłopców o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Końskie: relacja TKN24

Uczniowie naszej szkoły nagrodzeni stypendiami Burmistrza Miasta i Gminy Końskie: relacja strona UMIG Końskie

rok szkolny 2016/2017

FINALIŚCI KURATORYJNYCH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH: zestawienie

Wręczenie nagród laureatom i finalistom konkursów przedmiotych przez Burmistrza Miasta i Gminy Końskie relacja strona UMIG Końskie

Wyróżnienie w półfinale regionalnym (dla województw świętokrzyskiego, łódzkiego i podkarpackiego) XVIII edycji ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro” pod hasłem „Geologiczne barwy Ziemi”  – Mateusz Walkiewicz – kl. IIc foto relacja

Wyróżnienie w półfinale regionalnym (dla województw świętokrzyskiego, łódzkiego i podkarpackiego) XVIII edycji ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro” pod hasłem „Geologiczne barwy Ziemi”  – Jakub Jakubowski – kl. II c foto relacja

I miejsce w wojewódzkim konkursie „Kiedy człowiek był tylko numerem…” (kategoria: praca multimedialna) – Karolina Stolarczyk, kl. IIIc relacja

II miejsce w wojewódzkim konkursie „Kiedy człowiek był tylko numerem…” (kategoria: praca pisemna) – Wiktoria Jakubowska, kl. IIIc  relacja

Wyróznienie w wojewódzkim konkursie plastyczno-literackim „Świętokrzyskie, jakie cudne” – Karolina Stolarczyk, kl. IIIc

Wyróznienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Kwiat dziełem doskonałym” – Aleksandra Zamachowska, kl. III a

Wyróznienie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Przyroda w kolorach 2017. Świat wielkich i małych kotów” – Monika Kilar, kl. IIIb

I miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym „Katyń – pamiętajmy” – Klaudia Kosmal, kl. IIIb

Laureatka powiatowego konkursu plastycznego „Rodzina – twój bezpieczny świat” – Klaudia Kosmal. kl. III b dyplom  praca

I miejsce w IV Powiatowym Konkursie Literackim - Eryk Kosmal, kl. I c relacja

III miejsce w IV Powiatowym Konkursie Literackim - Amelia Kosmal, kl. III a  relacja

Wyróznienia w IV Powiatowym Konkursie Literackim - Paulina Gąszcz, Weronika Kuleta, kl. III a, Nadia Łuszczyńska, Patrycja Zamachowska, kl. II a, Wiktoria Guldzińska, kl. II a. relacja

I miejsce w III edycji powiatowego Konkursu Fotograficzno-Literackiego „Fotoinspiracje gimnazjalisty” – Klaudia Kosmal, kl. IIIb dyplom 1 dyplom 2  relacja

II miejsce w III edycji powiatowego Konkursu Fotograficzno-Literackiego „Fotoinspiracje gimnazjalisty” – Aleksandra Zamachowska,kl. IIIIa dyplom relacja

Wyróznienie w III edycji powiatowego Konkursu Fotograficzno-Literackiego „Fotoinspiracje gimnazjalisty” – Karolina Stolarczyk, kl. III c, Wiktoria Guldzińska, kl. IIa dyplom relacja

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym – Kamila Wiaderna, kl. Ic relacja

I miejsce w powiatowym etapie Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (grupa wiekowa Gimnazja) – drużyna w składzie: Maria Tusińska, kl. IIIc, Mikołaj Hajda i Karol Kamiński, kl. IIc -  relacja

I miejsce w V Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim "Spotkannie ze słowem" Julia Wąsik kl. IIc -  relacja

I miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (grupa wiekowa Gimnazja) – drużyna w składzie: Maria Tusińska, kl. IIIc, Mikołaj Hajda i Karol Kamiński, kl. IIc -  relacja

I miejsce w XV Powiatowym Konkursie Ortograficznym Zuzanna Sękowska kl. Ic -  relacja

III miejsce w regionalnym etapie XIV Konkursu Pieśni i Poezji Patriotycznej „Kocham moją Ojczyznę - Patrycja Duran kl. II a-  relacja

I miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” – Agata Kowalska, kl. IIa - relacja

I miejsce w wojewódzkim Konkursie Fotograficzno-Plastycznym „Świętokrzyskie, jakie cudne” pod hasłem „Świętokrzyska jesień” – Nadia  Łuszczyńska, kl. IIa (kategoria: fotografia) - relacja 

II miejsce w wojewódzkim Konkursie Fotograficzno-Plastycznym „Świętokrzyskie, jakie cudne” pod hasłem „Świętokrzyska jesień” – Mateusz Walkiewicz, kl. IIc (kategoria: praca plastyczna) -  relacja 

Wyróżnienie w wojewódzkim Konkursie Fotograficzno-Plastycznym „Świętokrzyskie, jakie cudne” pod hasłem „Świętokrzyska jesień” – Kamila Strychalska, kl. Ib (kategoria: praca plastyczna) -  relacja 

I miejsce w II Gminnym Konkursie „Przywróćmy ich pamięć – w hołdzie bohaterom” na najlepszą prezentację multimedialną w kategorii szkół gimnazjalnych – Mateusz Walkiewicz, kl. IIc relacja strona UMIG Końskie

Wyróżnienie w II Gminnym Konkursie „Przywróćmy ich pamięć – w hołdzie bohaterom” na najlepszą prezentację multimedialną w kategorii szkół gimnazjalnych - Jakub Jakubowski, kl. IIc relacja strona UMIG Końskie

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Krasomówczym "Gimnazjalista - Mistrz Mowy Polskiej" Karolina Stolarczyk kl. IIIc

II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Orszak w obiektywie” – Mateusz Walkiewicz, kl. IIc relacja

III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Orszak w obiektywie” – Klaudia Kosmal, kl. IIIb relacja

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Woda źródłem życia” - Klaudia Kosmal, klasa 3b dyplom

Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu „Moja plastyka, moja technika”- Weronika Dębowska, kl. 1brelacja

Laureatka Ogólnopolskiego konkursu Plastycznego „Papier, nożyce, rękawice” – Kamila Strychalska, kl. 1b  relacja

II miejsce w  XIII  Edycji Konkursu Fotograficznego:"ZANURZENI W PRZYRODZIE": Mateusz Walkiewicz kl. II c relacja  

III miejsce w  XIII  Edycji Konkursu Fotograficznego:"ZANURZENI W PRZYRODZIE": Nadia Łuszczyńska kl. II a relacja 

Wyróżnienie w XIII Edycji Konkursu Fotograficznego:"ZANURZENI W PRZYRODZIE": Aleksandra Zamachowska kl. III a - relacja 

Uczniowie naszej szkoły nagrodzeni stypendiami Burmistrza Miasta i Gminy Końskierelacja strona UMIG Końskie

I miejsce w kategorii szkoły gimnazjalne w konkursie plastycznym organizowanym w ramach I Gminnego Konkursu Historycznego „Przywróćmy ich pamięć – w hołdzie bohaterom” – Klaudia Kosmal, kl. 3b  relacja

II miejsce w kategorii szkoły gimnazjalne w konkursie plastycznym organizowanym w ramach I Gminnego Konkursu Historycznego „Przywróćmy ich pamięć – w hołdzie bohaterom” – Dominik Smołuch, kl. 3a relacja 

Wyróżnienie w kategorii szkoły gimnazjalne w konkursie na najlepszą prezentację multimedialną organizowanym w ramach I Gminnego Konkursu Historycznego „Przywróćmy ich pamięć – w hołdzie bohaterom” – Anita Gula, kl. 2c relacja



rok szkolny 2015/2016

FINALIŚCI KURATORYJNYCH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH: zestawienie

III miejsce w półfinale regionalnym (dla województw świętokrzyskiego i łódzkiego) XVII edycji ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro” pod hasłem „Ziemia w okowach lodu”  – Mateusz Walkiewicz – kl. I c relacja

Wyróżnienie w półfinale regionalnym (dla województw świętokrzyskiego i łódzkiego) XVII edycji ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro” pod hasłem „Ziemia w okowach lodu”  – Jakub Jakubowski – kl. I c relacja

I miejsce w etapie powiatowym konkursu plastycznego „W trosce o nasze bezpieczeństwo” – Mateusz Walkiewicz, kl. Ic  relacja

III miejsce w wojewódzkim konkursie plastyczno-literackim „Nasze świętokrzyskie – bajania czarownic o…” – Dominik Smołuch, kl. IIa  relacja

II miejsce w II Powiatowym Konkursie o  Norwegii: Dominik Smołuch kl. II a  relacja1  relacja 2

III miejsce w II Powiatowym Konkursie o Norwegii: Aleksandra Wcisło kl. III b relacja1  relacja 2

I miejsce w  III Powiatowym Konkursie Literackim "Nigdy nie zapomnę..." - Zuzanna Dziuba Ia i Wioletta Karasińska III d

II miejsce w  III Powiatowym Konkursie Literackim "Nigdy nie zapomnę..." - Amelia Kosmal IIa 

Wyróżnienie w  III Powiatowym Konkursie Literackim "Nigdy nie zapomnę..." - Weronika Kuleta II a

III miejsce w  X Powiatowym Konkursie Wiedzy Informatycznej - Paweł Narożnicki, kl. III c relacja

III miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – drużyna w składzie: Maria Tusińska, kl. 2c, Mikołaj Hajda, Karol Kamiński, kl. 1c relacja

I miejsce w II edycji powiatowego Konkursu Fotograficzno-Literackiego „Fotoinspiracje gimnazjalisty” – Klaudia Kosmal, kl. II b  relacja

Wyróżnienie w II edycji powiatowego Konkursu Fotograficzno-Literackiego „Fotoinspiracje gimnazjalisty” – Aleksandra Zamachowska, kl. IIa  relacja

Wyróżnienie w II edycji powiatowego Konkursu Fotograficzno-Literackiego „Fotoinspiracje gimnazjalisty” – Karolina Kozielska, kl. IIIa  relacja

I miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – drużyna w składzie: Maria Tusińska, kl. 2c, Mikołaj Hajda, Karol Kamiński, kl. 1c relacja

Nagroda główna w konkursie plastycznym dla uczniów gimnazjum „Plakat promujący segregację odpadów” (dla powiatów koneckiego i skarżyskiego) – Karolina Stolarczyk, kl. 2c relacja

Nagroda główna w konkursie plastycznym dla uczniów gimnazjum „Plakat promujący segregację odpadów” (dla powiatów koneckiego i skarżyskiego) – Barbara Zamachowska, kl. 3a relacja

Wyróżnienie w konkursie plastycznym dla uczniów gimnazjum „Plakat promujący segregację odpadów” (dla powiatów koneckiego i skarżyskiego) – Marta Orman, kl. 3a relacja

Wyróżnienie w konkursie plastycznym dla uczniów gimnazjum „Plakat promujący segregację odpadów” (dla powiatów koneckiego i skarżyskiego) – Anita Gula, kl. 1c relacja

III miejsce w IV Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim "Spotkannie ze słowem" Izabela Ferensztajn kl IIIa -  relacja

Wyróżnienie w IV Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim "Spotkannie ze słowem" Wiktoria Karbownik kl IIIa -  relacja

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Krasomówczym "Gimnazjalista - Mistrz Mowy Polskiej" Natalia Kucharska kl.IIIa 

I miejsce w eliminacjach miejsko-gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” - Norbert Ziółkowski kl. III b relacja

III miejsce w eliminacjach miejsko-gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” - Klaudia Ziółkowska kl. III b relacja

III miejsce w finale wojewódzkiego konkursu fotograficznego „Piękno ukryte w szkle” – Klaudia Kosmal, kl. 2b relacja 

Wyróżnienie w finale wojewódzkiego konkursu fotograficznego „Piękno ukryte w szkle” – Mateusz Walkiewicz, kl. 1c relacja 

I miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym „Stop dopałkom” - Zuzanna Opatowicz, kl. Ia relacja 

Laureatka pierwszego etapu konkursu fotograficznego „Piękno ukryte w szkle” – Klaudia Kosmal, kl. II b relacja 

Laureat pierwszego etapu konkursu fotograficznego „Piękno ukryte w szkle” – Mateusz Walkiewicz, kl. I c -  relacja 

I miejsce w ogólnopolskim konkursie „Niepodległa. Tradycja w zderzeniu ze współczesnoscią” – Karolina Stolarczyk, kl. IIc relacja 

III miejsce w ogólnopolskim konkursie „Niepodległa. Tradycja w zderzeniu ze współczesnością” – Wiktoria Jakubowska, kl. IIc relacja 

I miejsce w ogólnopolskim konkursie fotograficznym „Granice rzeczywistości” – Karolina Kozielska, kl. IIIa relacja 

I miejsce wXII Edycji Konkursu Fotograficznego:"ZANURZENI W PRZYRODZIE":Karolina Kozielska kl. III a  relacja  

II miejsce w  XII  Edycji Konkursu Fotograficznego:"ZANURZENI W PRZYRODZIE": Agata Rowińska kl. III d  relacja 

III miejsce w  XII  Edycji Konkursu Fotograficznego:"ZANURZENI W PRZYRODZIE": Iga Cichoń kl. III a relacja 

Wyróżnienie w XII Edycji Konkursu Fotograficznego:"ZANURZENI W PRZYRODZIE": Barbara Zamachowska kl. III a - relacja

Uczniowie naszej szkoły nagrodzeni stypendiami Burmistrza Miasta i Gminy Końskie: relacja strona UMIG Końskie 

I miejsce Szkolnego Klubu 4H „Pozytywnie zakręceni” w Wojewódzkim Konkursie „Projekt, pomysł,  inspiracja – nasza koszulka 4H” relacja

rok szkolny 2014/2015

FINALIŚCI KURATORYJNYCH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH: zestawienie

III miejsce
w powiatowym konkursie „MasterChef” – Weronika Borzęcka i Elżbieta Staniszewska, kl. IIIa : relacja 

I miejsce w konkursie literackim „Przyjaźń”- Aleksandra Zamachowska, kl. I a: relacja 

Wyróżnienie w konkursie literackim „Przyjaźń”- Amelia Kosmal, Weronika Kuleta, Dominik Smołuch, kl. I a: relacja 

III miejsce w międzyszkolnym konkursie mitologicznym „W świecie mitów” Paulina Gąszcz kl. Ia : relacja 

Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastyczno-fotograficznym „Świętokrzyskie, jakie cudne” organizowanym w ramach III Artystycznych Spotkań z Przyrodą - Aleksandra Zamachowska, kl. I a  dyplom

Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastyczno-fotograficznym „Świętokrzyskie, jakie cudne” organizowanym w ramach III Artystycznych Spotkań z Przyrodą - Wiktoria Potocka, kl. I c  dyplom

Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastyczno-fotograficznym „Świętokrzyskie, jakie cudne” organizowanym w ramach III Artystycznych Spotkań z Przyrodą - Nina Kiersznowska, kl. II d  dyplom

II miejsce w I Powiatowym Konkursie o Norwegii: Dominik Smołuch kl. I a -  relacja 

III miejsce w I Powiatowym Konkursie o Norwegii: Weronika Śliwak kl. II b -  relacja

I miejsce XII Diecezjalnym  Konkursie Pieśni i Poezji Patriotycznej "Kocham Moją Ojczyznę":  Wiktoria Karbownik, Iza ferensztajn kl.II a (etap regionalny)  -  relacja strona UMIG Końskie 

II miejsce XII Diecezjalnym  Konkursie Pieśni i Poezji Patriotycznej "Kocham Moją Ojczyznę": Jagoda Lorek kl.III a (etap regionalny)  - relacja strona UMIG Końskie 

III miejsce XII Diecezjalnym  Konkursie Pieśni i Poezji Patriotycznej "Kocham Moją Ojczyznę": Iza ferensztajn kl.II a (etap diecezjalny)  

I miejsce w powiatowym konkursie fotograficzno-literackim „Fotoinspiracje gimnazjalisty” (kategoria: Moje życie w obiektywie) – Wiktoria Czabator, kl. IIa -  relacja

II miejsce w powiatowym konkursie fotograficzno-literackim „Fotoinspiracje gimnazjalisty” (kategoria: Końskie i okolice w obiektywie) – Nina Kiersznowska, kl. IIa -  relacja

Nagroda specjalna w powiatowym konkursie fotograficzno-literackim „Fotoinspiracje gimnazjalisty” (kategoria: Końskie i okolice w obiektywie) – Marta Sroka, kl. IIIc -  relacja

Wyróżnienie w III Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim "Spotkannie ze słowem" Izabela Ferensztajn kl IIa -  relacja

I miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – drużyna w składzie: Oskar Banasik, Karolina Stolarczyk i Maria Tusińska kl. I c  dyplom

II miejsce w eliminacjach miejsko-gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” -  Norbert Ziółkowski kl. II b relacja

Uczniowie naszej szkoły nagrodzeni stypendiami Burmistrza Miasta i Gminy Końskie: relacja strona UMIG Końskie 

I miejsce w  XI Edycji Konkursu Fotograficznego:"ZANURZENI W PRZYRODZIE": Agata Rowińska kl. II d relacja 

II miejsce w  XI Edycji Konkursu Fotograficznego:"ZANURZENI W PRZYRODZIE": Karolina Kozielska kl. II a
relacja

III miejsce w  XI Edycji Konkursu Fotograficznego:"ZANURZENI W PRZYRODZIE": Paulina Gwadera kl. III a
relacja 

Wyróżnienie w XI Edycji Konkursu Fotograficznego:"ZANURZENI W PRZYRODZIE": Nina Kiersznowska kl. II d - relacja


rok szkolny 2013/2014

LAUREACI I FINALIŚCI KURATORYJNYCH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH: zestawienie

II miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 

– drużyna w składzie: Cezary Madej, Oskar Nowakowski, Daniel Ślusarczyk, kl. IIIc  relacja

III miejsce w powiatowym konkursie WIedzy Informatycznej Daniel Ślusarczyk kl. III c  relacja "Echo Dnia"

Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym „Moja Polska w 2050 roku” – Martyna Panek, kl. III c  relacja

Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym „Moja Polska w 2050 roku” – Agnieszka Dębowska, kl. I b  relacja

I miejsce w miejsko-gminnych zawodach w piłce nożnej dziewcząt. Fotorelacja

I miejsce w miejsko-gminnych zawodach w piłce ręcznej dziewcząt.

Szkolny konkurs plastyczny „Bohaterom Armii Krajowej”: Fotorelacja

Szkolny konkurs plastyczny „Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna”: Fotorelacja 

I miejsce w eliminacjach gminnych ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – drużyna w składzie: Cezary Madej, Bartosz Sztandera, Daniel Ślusarczyk, kl. III c.  dyplom

III miejsce w wojewódzkim konkursie plastyczno-fotograficznym „Świętokrzyskie, jakie cudne” (kategoria: praca plastyczna) – Anna Szejna, kl. II c relacja

Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastyczno-fotograficznym „Świętokrzyskie, jakie cudne” (kategoria: fotografia) – Oliwia Olak, kl. III c relacja

I miejsce w powiatowym konkursie WIedzy o Społeczeństwie Aleksandra Turalska i Kamil Patyk kl. III a  relacja "Echo Dnia"

II miejsce w powiatowym konkursie WIedzy o Społeczeństwie Alicja Stepanek i Karolina Kania kl. III b  relacja "Echo Dnia"

I miejsce w miejsko-gminnych zawodach w piłce siatkowej dziewcząt  - relacja

I miejsce  w wojewódzkim konkursie fotograficznym „Piękno Ziemi Świętokrzyskiej/Ojczystej” – Milena Strzelczyk, kl. III d dyplom 

Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie fotograficznym „Piękno Ziemi Świętokrzyskiej/Ojczystej” – Oliwia Olak, kl. III c dyplom 

Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie fotograficznym „Piękno Ziemi Świętokrzyskiej/Ojczystej” – Daniel Ślusarczyk, kl. III c  dyplom

II miejsce w eliminacjach miejsko-gminnych Ogólnopolskiego Turnieju „Młodzież zapobiega pożarom” – Barbara Górska, kl. III b relacja

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Dla pamięci... ku przestrodze – losy polskich żołnierzy AK po 1944 roku” – Natalia i Zuzanna Staciwa, kl. IIIc (za pracę „Bóg, Honor i Ojczyzna – idea przez całe życie”) 

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Dla pamięci... ku przestrodze – losy polskich żołnierzy AK po 1944 roku” – Daniel Ślusarczyk, kl. IIIc (za pracę „Losy obrońców wolności Ziemi Koneckiej-Stanisław Białecki”)

II miejsce w Mikołajkowych Zawodach Pływackich - Dawid Stępień kl. Ib

III miejsce w Mikołajkowych Zawodach Pływackich - Maria Markiewicz kl. Ib

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Mimozami jesień się zaczyna” - Kamil Patyk, kl. III a: foto

Uczniowie naszej szkoły nagrodzeni stypendiami Burmistrza Miasta i Gminy Końskie:relacja strona UMIG Końskie

I miejsce w  X Edycji Konkursu Fotograficznego:"ZANURZENI W PRZYRODZIE": Natalia Cholewa kl. III d
relacja 

II miejsce w  X Edycji Konkursu Fotograficznego:"ZANURZENI W PRZYRODZIE": Milena Strzelczyk kl. III d -
 relacja

III miejsce w  X Edycji Konkursu Fotograficznego:"ZANURZENI W PRZYRODZIE": Daniel Ślusarczyk kl. III c - relacja 

Wyróżnienie w X Edycji Konkursu Fotograficznego:"ZANURZENI W PRZYRODZIE": Oliwia Olak kl. III c -
 relacja

rok szkolny 2012/2013

WYNIKI EGZAMINU GIMNAZJALNEGO 2013 - I miejsce w powiecie koneckim: relacja 

Tytuł "Perły Świętokrzyskiej” dla  Rafała Włodarczyka ucznia kl. III d: relacja "Echo Dnia"

LAUREACI I FINALIŚCI KURATORYJNYCH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH: zestawienie

"Na ratunek pszczołom” – podsumowanie ekologicznego projektu z udziałem attache Ambasady Amerykańskiej: relacja "Echo Dnia"

I miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – drużyna w składzie: Cezary Madej, Bartosz  Sztandera, Daniel Ślusarczyk, kl. II c:fotorelacja,   relacja "Echo Dnia"

II miejsce w konkursie fotograficznym „Ptaki konecczyzny w obiektywie” organizowanym w ramach XIV edycji Powiatowego Konkursu Wiedzy Ekologicznej – Katarzyna Kuleta, kl. IId: foto  foto foto  dyplom 

II miejsce  w powiatowym konkursie fotograficznym „Człowiek największą wartością” – Paulina Gwadera, kl. Ia foto  foto

I miejsce X Diecezjalnym  Konkursie Pieśni i Poezji Patriotycznej w kategorii zespołowej -  relacja

I miejsce w Oólnopolskim Integracyjnym Konkursie Piosenki "Śpiewamy Razem" w Radomiu - Wojciech Koczaj kl. III c

I miejsce w powiatowym konkursie ortograficznym "Gimnazjalista – ortograficzny prymus” - Maria Bociańska, kl. IIIc relacja

II miejsce w powiatowym konkursie ortograficznym "Gimnazjalista – ortograficzny prymus” - Weronika Gil, kl. IIa relacja

II miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju „Młodzież zapobiega pożarom” - Mariola Słowik, kl. IIIa relacja  dyplom

Wyróżnienie w powiatowym konkursie plastyczno-fotograficznym „Miejsca pamięci narodowej w moim regionie” – Julia Ciszek, kl. IIIc relacja

Wyróżnienie w powiatowym konkursie plastyczno-fotograficznym „Miejsca pamięci narodowej w moim regionie” – Magdalena Salata, kl. IIIc  relacja

Wyróżnienie w powiatowym konkursie plastyczno-fotograficznym „Miejsca pamięci narodowej w moim regionie” – Małgorzata Karasińska, kl. IIIc  relacja

Wyróżnienie w powiatowym konkursie plastyczno-fotograficznym „Miejsca pamięci narodowej w moim regionie” – Aleksandra Podwolska, kl. IIa relacja

II miejsce w  finałowych zawodach w piłce ręcznnej dziewcząt o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego - relacja szkolna gazetka str.34
Skład drużyny: Basiak Natalia, Śliz Martyna, Cholewa, Natalia, Gierczyńska Marta, Giser Paulina, Jakubowska Justyna, Smolec Daria, Pawlik Magdalena, Lisowska Dominika, Lorek Jagoda, Staciwa  Zuzanna, Staciwa Natalia i Olak Oliwia. Opiekunem drużyny: pan Piotr Klusek.  

III miejsc  Mikołajkowych Zawodach Pływackich (styl klasyczny) - Natalia Staciwa II c :relacja "Echo Dnia"

I miejsce w wojewódzkim Konkursie Fotograficzno-Plastycznym „Świętokrzyskie, jakie cudne” (kategoria: praca plastyczna) – Julia Ciszek, kl. III c relacja

II miejsce w wojewódzkim Konkursie Fotograficzno-Plastycznym „Świętokrzyskie, jakie cudne” (kategoria: fotografia) – Milena Strzelczyk, kl. II d  relacja

Wyróżnienie w wojewódzkim Konkursie Fotograficzno-Plastycznym „Świętokrzyskie, jakie cudne” (kategoria: fotografia) – Julia Ciszek, kl. III c  - relacja

Wyróżnienie w wojewódzkim Konkursie Fotograficzno-Plastycznym „Świętokrzyskie, jakie cudne” (kategoria: fotografia) – Klaudia Piotrkowicz, kl. II d - relacja

I miejsce w  IX Edycji Konkursu Fotograficznego:"ZANURZENI W PRZYRODZIE": Julia Ciszek kl. III c relacja 

III miejsce w  IX Edycji Konkursu Fotograficznego:"ZANURZENI W PRZYRODZIE": Milena Strzelczyk kl. II d - relacja 

Wyróżnienie specjalne "Talent fotograficzny" w  IX Edycji Konkursu Fotograficznego:"ZANURZENI W PRZYRODZIE": Klaudia Piotrkowicz kl. II d - relacja

Wyróżnienie specjalne "Talent fotograficzny" w  IX Edycji Konkursu Fotograficznego:"ZANURZENI W PRZYRODZIE": Justyna Cichacka kl. III e -  relacja

Wyróżnienie w etapie wojewódzkim XXXV Ogólnopolskiego Turnieju Recytatorskiego Literatury  Regionalnej: Alicja Stepanek, uczennica klasy II b



rok szkolny 2011/2012

I miejsce w powiecie koneckim w osiągniętych wynikach egzaminu gimnazjalnego 2012- relacja

Projekt „Małe modele wielkich obiektów” - Finalista Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Uczniowskie Przedsięwzięcie IDEA 2012 - relacja

LAUREACI I FINALIŚCI KURATORYJNYCH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH: zestawienie

II miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” – Julia Ciszek, kl. II c praca dyplom

Wyróznienie dla klasy IIc w ogólnopolskim konkursie "Jedz smacznie i zdrowo":Fotorelacja

III miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym „Sport w sztuce” (kategoria: plakat) – Oskar Nowakowski, kl. I c - relacja

II miejsce w wojewódzkim konkursie „Sport w sztuce” dla szkolnych redakcji na gazetkę o tematyce sportowej – redakcja IntroSTW - relacja

II miejsce w Powiatowych rozgrywkach w piłkę nożną dziewcząt.  Radoszyce,14.05.2012r.  foto  foto  foto
Skład drużyny: Basiak Natalia, Śliz Martyna, Nowak Kinga, Sękowska Angelika, Wiaderna Aleksandra, Dąbrowska Ewelina, Brzezicka Agata, Owczarek Izabela, Staciawa Zuzanna, Staciwa Natalia, Panek Martyna. Opiekun: I. Banasik

II miejsce w etapie powiatowym wojewódzkiego konkursu plastycznego „Piękno oraz walory przyrodnicze województwa świętokrzyskiego” – Iga Grzegorczyk, kl. III b praca dyplom

II miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – drużyna w składzie: Cezary Madej, Bartosz Sztandera, Daniel Ślusarczyk, kl. I c drużyna dyplom

I miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – drużyna w składzie: Cezary Madej, Bartosz Sztandera, Daniel Ślusarczyk, kl. I c drużyna dyplom

Sprawozdanie z zawodów sportowych maj 2012 -  sprawozdanie (pdf)

I miejsce w IX Diecezjalnym  Konkursie Pieśni i Poezji Patriotycznej w kategorii zespołowej - relacja strona UMIG Końskie

I miejsce w IX Diecezjalnym Konkursie Pieśni i Poezji Patriotycznej w kategorii soliści Wojciech Koczaj kl. II c - relacja strona UMIG Końskie

I miejsce w IX Diecezjalnym Konkursie Pieśni i Poezji Patriotycznej w kategorii poezja patriotyczna: Izabela Słowińska kl. III a - relacja strona UMIG Końskie

III miejsce w IX Diecezjalnym Konkursie Pieśni i Poezji Patriotycznej w kategorii poezja patriotyczna: Jakub Grygiel kl. II a - relacja strona UMIG Końskie

III  miejsce w eliminacjach powiatowych XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem „20 lat Państwowej Straży Pożarnej - jak nas widzą, tak nas malują”- Paulina Jaskulska kl. I d - relacja strona UMIG Końskie

I miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” Marek Markiewicz kl. III a relacja

II miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”Mariola Słowik kl. II a relacja

III miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”Tomasz Górski kl. III a relacja

I miejsce w miejsko-gminnych zawodach w piłce koszykowej dziewcząt.

II miejsce w powiatowych zawodach w piłce koszykowej chłopców.

IV  miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej dziewcząt.

V  miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej chłopców.

I miejsce w miejsko-gminnych zawodach sportowych  w piłce siatkowej dziewcząt (awans do etapu powiatowego) foto

I miejsce w miejsko-gminnych zawodach sportowych  w piłce siatkowej chłopców (awans do etapu powiatowego)

I miejsce w miejsko-gminnych zawodach sportowych  w piłce ręcznej dziewcząt (awans do etapu powiatowego) relacja

I miejsce w miejsko-gminnych zawodach sportowych  w piłce nożnej dziewcząt (awans do etapu powiatowego) relacja

III miejsce w wojewódzkim konkursie fotograficznym „Mój przyjaciel owad” – Iga Grzegorczyk, kl. III b relacja

Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie fotograficznym „Mój przyjaciel owad” – Mikołaj Fidos, kl. III c relacja

Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie fotograficznym „Mój przyjaciel owad” – Mikołaj Saik, kl. III c relacja 

Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie fotograficznym „Mój przyjaciel owad” – Paulina Jaskulska, kl. I d relacja

II miejsce w powiatowym konkursie plastycznym „Na drewnie malowane” – Iga Grzegorczyk, kl. III b dyplom praca

II miejsce w  VIII Edycji Konkursu Fotograficznego:"ZANURZENI W PRZYRODZIE": Małgorzata Wnuk kl. III c relacja -"Echo Dnia"  

III miejsce w  VIII Edycji Konkursu Fotograficznego:"ZANURZENI W PRZYRODZIE": Klaudia Piotrkowicz kl. I d - relacja -"Echo Dnia"

Wyróżnienie w  VIII Edycji Konkursu Fotograficznego:"ZANURZENI W PRZYRODZIE": Oliwia Olak kl. Ic -   relacja -"Echo Dnia"

I miejsce w miejsko-gminnych zawodach sportowych w Drużynowym Turnieju Szkół Gimnazjalnych w Wieloboju foto  

rok szkolny 2010/2011

Nasze sukcesy w roku szkolnym 2010-2011-prezentacja multimedialna

II miejsce w etapie powiatowym wojewódzkiego konkursu plastycznego „Hałas – nasz wróg” – Luiza Chrabąszcz, kl. I b dyplom

III miejsce w etapie powiatowym wojewódzkiego konkursu plastycznego „Hałas – nasz wróg” – Julia Ciszek, kl. I c  dyplom

Efekty praców uczniów w projekcie edukacyjnym z języka niemieckiego + geografii - Kalendarz na rok szkolny 2011-2012(pdf)

III miejsce w  finałowych zawodach o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego dziewcząt w piłce ręcznnej - relacja "Tygodnik Konecki"

III miejsce w  VII Edycji Konkursu Fotograficznego:"ZANURZENI W PRZYRODZIE": Klaudia Lamch kl. III c - podsumowanie

Wyróżnienie w  VII Edycji Konkursu Fotograficznego:"ZANURZENI W PRZYRODZIE": Patrycja Gąszcz kl. IIc - podsumowanie

I miejsce w wojewódzkim konkursie fotograficznym klubów 4H pod hasłem „Przyroda w obiektywie” w kategorii „Owady” – Małgorzata Wnuk kl IIc: dyplom, foto1, foto2, foto3

I miejsce w  półfinałowych zawodach o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego dziewcząt w piłce ręcznnej - relacja gazetka szkolna str. 6


rok szkolny 2009/2010

FINALIŚCI KURATORYJNYCH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH: zestawienie

II miejsce w Finale wojewódzkim Piłki Ręcznej Dziewcząt 

I miejsce w eliminacjach gminnych Turnieju Wiedzy Pożarniczej – Marek Markiewicz, kl. I a

III miejsce w eliminacjach gminnych Turnieju Wiedzy Pożarniczej – Tomasz Górski, kl. I a

I miejsce w eliminacjach gminnych Turnieju BRD (reprezentacja w składzie: Jarosław Godlewski, kl. III e, Tomasz Lesiak, kl. II c, Łukasz Ziółkowski, kl. II b)) dyplom

III miejsce w eliminacjach powiatowych Turnieju BRD (reprezentacja w składzie: Jarosław Godlewski, kl. III e, Tomasz Lesiak, kl. II c, Łukasz Ziółkowski, kl. II b))  dyplom

I miejsce w etapie wojewódzkim ogólnopolskiego konkursu plastycznego pod hasłem „Wiatr, wypadek, ogień, woda - strażak zawsze rękę poda" – Angelika Kałandyk, kl. II c  foto1  foto2   dyplom

III miejsce w półfinale konkursu wiedzy geologicznej  (dla województw: świętokrzyskiego i łódzkiego) XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego pod hasłem: „Rzeźbiarze powierzchni Ziemi”: Karolina Jakubowska, kl. III e  relacja

I miejsce w  Powiatowym Konkursie Wiedzy Informatycznej: Damian Woźniak kl. III d dyplom, relacja"Tygodnik Konecki" 

I miejsce w  Powiatowym Konkursie Wiedzy Ekologicznej: Damian Nowakowski kl. III d relacja "Tygodnik Konecki"

I miejsce w Powiatowym Konkursie " Katyń 1940": Mikołaj Saik kl. Ic  relacja "Tygodnik Konecki" ,  relacja "Echo Dnia"

I miejsce w  VI Edycji Konkursu Fotograficznego:"ZANURZENI W PRZYRODZIE": Aleksandra Kuleta kl. III d relacja 

II miejsce w  VI Edycji Konkursu Fotograficznego:"ZANURZENI W PRZYRODZIE": Patrycja Panek kl. IIId relacja

III miejsce w  VI Edycji Konkursu Fotograficznego:"ZANURZENI W PRZYRODZIE": Katarzyna Kos kl. III d relacja

II miejsce w rozgrywkach Festiwalu Piłki Ręcznej Dziewcząt o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego  

rok szkolny 2008/2009

Finalista VI Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego: Tomasz Komisarczyk kl. III d  

Finalista VI Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego: Michał Wiśniewski kl. III c  

Finalista VI Wojewódzkiego Historycznego: Bartłomiej Wrona kl. II c
 
Finalista VI Wojewódzkiego Historycznego: Michał Rusiecki kl. III b

Finalista VI Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego: Tomasz Komisarczyk kl. III d

Finalista VI Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego: Kosmal Wojciech kl. III c

Finalista VII Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego: Maksymilian Banasik kl. III c

I miejsce w powiatowym etapie wojewódzkiego konkursu plastycznego pod hasłem „Las w życiu człowieka”: Angelika Kałandyk, klasa I c (wyróżnienie w etapie wojewódzkim) praca

Laureat regionalnego etapu (okręg radomsko-kielecki) konkursu fotograficznego pod hasłem „Energia elektryczna wokół nas”: Jarosław Godlewski, klasa II e  relacja

II miejsce w powiatowym konkursie plastycznym pod hasłem „Żyjmy ekonomicznie w zgodzie z ekologią”: Angelika Kałandyk, klasa I c  praca    foto1  foto2   dyplom

III miejsce w powiatowym konkursie plastycznym pod hasłem „Żyjmy ekonomicznie w zgodzie z ekologią”: Weronika Karpeta, klasa III c  dyplom

I miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym „5 lat Polski w Unii Europejskiej” – jak zmienia się mój region?”: Angelika Kałandyk, klasa I c dyplom  relacja

II miejsce w etapie wojewódzkim  (województwa: świętokrzyskie i łódzkie) konkursu Geologiczno-Środowiskowego: „Ziemia gigantów” (część pisemna, praca na temat „Czy warto być gigantem?”): Karolina Jakubowska, klasa II e dyplom foto

III miejsce w regionalnym etapie VI Diecezjalnego Konkursu Pieśni i Poezji Patriotycznej „Kocham moją Ojczyznę” (kategoria: pieśń): Aleksandra Ziomek, klasa II d dyplom relacja

I miejsce w eliminacjach gminnych Turnieju BRD (drużyna w składzie: Jarosław Godlewski - klasa II e, Tomasz Lesiak – klasa I c, Łukasz Ziółkowski – klasa I b) dyplom

II miejsce w eliminacjach powiatowych Turnieju BRD dyplom

I miejsce w powiatowym Konkursie Ortograficznym – Gimnazjalista – Ortograficzny Prymus: Magdalena Łyczek, klasa III c foto

III miejsce w rozgrywkach Festiwalu Piłki Ręcznej  Dziewcząt o Puchar Marszałka  Województwa Świętokrzyskiego  relacja

I miejsce w powiatowych zawodach sportowych  w piłce ręcznej dziewcząt (awans do finału wojewódzkiego) relacja

II miejsce w miejsko-gminnych zawodach sportowych  w piłce nożnej dziewcząt (awans do etapu powiatowego) relacja

I miejsce w  V Edycji Konkursu Fotograficznego:"ZANURZENI W PRZYRODZIE": Artur Kwapis kl. II e relacja  foto

II miejsce w  V Edycji Konkursu Fotograficznego:"ZANURZENI W PRZYRODZIE": Katarzyna Kos kl. II d foto


rok szkolny 2007/2008

I miejsce w  konkursie fotograficznym "Sierosławice w obiektywie": Jarosław Godlewski kl. Ie  relacja dyplom

III miejsce w  konkursie fotograficznym "Sierosławice w obiektywie": Katarzyna Kos kl. Id dyplom

V miejsce w  konkursie fotograficznym "Sierosławice w obiektywie": Artur Kwapis kl. Ie dyplom

I miejsce i tytuł Mistrza Województwa Świetokrzyskiego w Rozgrywkach Piłki Nożnej Dziewcząt   relacja

III miejsce w FInale Wojewódzkim Piłki Ręcznej Chłopców  relacja

Finalistka VI  Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego: Katarzyna Tarasińska kl. III e

Finalista V Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego: Tomasz Komisarczyk kl. II d  foto1  dyplom

Finalista V Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego: Michał Wiśniewski kl. II c  foto1  dyplom

III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Nie zażywam, nie palę, nie piję, po prostu pięknie żyję": Patrycja Kałandyk kl. I c i Weronika Makuch kl. III d

I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Zdrowa rodzina – szczęścia przyczyna”: Patrycja Kałandyk  kl. I c  foto1  foto

I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Pocztówka z Europy”: Weronika Makuch kl. III d  foto1 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny
„Sport w wyobraźni ucznia” nagrodzeni: Dawid Siatkowski i Paweł Raczyński z klasy III d

I miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju  Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, drużyna w składzie:
Dominika Stefańczyk kl. III b, Paweł Kania kl. II b i Jarosław Godlewski kl. I e dyplom  

I miejsce w powiatowym konkursie "Czy znasz swój powiat? - Moja mała Ojczyzna" Aleksandra Chmielewska klasa IIIc 

II miejsce w miejsko-gminnych zawodach sportowych  w piłce nożnej chłopców (awans do finału powiatowego)

II miejsce w miejsko-gminnych halowych zawodach sportowych  w piłce nożnej dziewcząt (awans do finału powiatowego)

II etap konkursu geograficznego (rejonowy): Maciej Chałubiński kl.III c; Olga Morawska kl.IIIc;Tomasz Komisarczyk kl II d;
Michał Wiśniewski kl.IIc

II etap konkursu fizycznego (rejonowy): Katarzyna Tarasińska  kl.IIIe

II etap konkursu matematycznego (rejonowy): Michał Gryszpiński  kl.IIIc

II etap konkursu z języka niemieckiego (rejonowy):Parszewska Kamila k.IIIe;Tarasińska Katarzyna kl.IIIe

rok szkolny 2006/2007

I miejsce w Mistrzostwach Miasta i Gminy Końskie pt."Sport to zdrowie" w piłce nożnej chłopców (awans do II etapu - rejonowego)

II miejsce w Powiatowym Konkursie o Krwi i Krwiodastwie - Ewelina Czerczak kl.IIIc

Etap wojewódzki konkursu "Oliumpiada zdrowia" Olga Morawska kl.IIc

II etap konkursu matematyczno-przyrodniczego (rejonowy): Ewelina Czerczak kl.IIIc, Ewelina Styś kl.IIIa, Monika Sobieraj kl.IIIa,
 Maciej Lachowski kl.IIIa

II etap konkursu z języka niemieckiego (rejonowy): Ewelina Czerczak kl.IIIc, Parszewska Kamila kl.IIe,
Chrabąszcz Karolina Renata kl.III b, Tarasińska Katarzyna kl.IIe, Waszczyk Justyna kl.IIIb, Łuszczyńska Anna kl.IIIc, Chrabąszcz Karolina Patrycja kl.IIIb, Mączyńska Aneta kl.IIId,

Finalistka wojewódzkiego konkursu z języka niemieckiego: Chrabąszcz Karolina Renata klasa III b

Laureatka wojewódzkiego konkursu matematyczno-przyrodniczegio: Ewelina Styś klasa III a  dyplom

III miejsce w powiatowym konkursie informatycznym"Czy znasz swój powiat?" Ewelina Czerczak i Anna Łuszczyńska klasa IIIc foto

III miejsce w  Świetokrzyskim Konkursie Plastycznym "Sport w wyobraźni ucznia" (kat. malarstwo)  Karolina Pilarska i Iwona Dębowska kl. II b dyplom

rok szkolny 2005/2006

I miejsce w konkursie "Szkolne koło PCK promuje zdrowy tryb życia"

I miejsce w Mistrzostwach Miasta i Gminy Końskie pt."Sport to zdrowie" w piłce nożnej chłopców (awans do II etapu - rejonowego)

II etap konkursu bilogicznego (rejonowy) Anna Łosiak klasa kl.IIa

II etap konkursu z j.niemieckiego (rejonowy) Magdalena Pastuch kl.IIIb

II etap konkursu z j.niemieckiego (rejonowy) Słowiński Krzysztof kl.IIIb

II etap konkursu geograficznego (rejonowy) Łukasz Tarasiński kl.IIa

II etap konkursu geograficznego (rejonowy) Ewelina Czerczak kl. IIc

I miejsce w wojewódzkim konkursie " Sport w wyobraźni ucznia" Karolina Pilarska kl.I b

I miejsce w powiatowym konkursie plastycznym " Końskie moich marzeń"  z cyklu "Czy znasz swój powiat?" Katarzyna Tarasińska kl.I e

III miejsce  w konkursie plastycznym "KATYŃ" organizowanym przez Publiczne Gimnazjum im. Ofiar Katynia w Pątnicy - Kinga Ślifierz kl.Ic foto


rok szkolny 2004/2005


IV miejsce w Powiatowych Igrzyskach w Sztafetowych Biegach Przełajowych kat. chłopców 10x1000 m

III miejsce w Mistrzostwach Miasta i Gminy Końskie pt."Sport to zdrowie" w piłce nożnej dziewcząt

IV miejsce w Mistrzostwach Miasta i Gminy Końskie pt."Sport to zdrowie" w piłce nożnej chłopców

IV miejsce w Mistrzostwach Miasta i Gminy Końskie pt."Sport to zdrowie" w piłce siatkowej dziewcząt

IV miejsce w Mistrzostwach Miasta i Gminy Końskie pt. "Sport to zdrowie" w piłce siatkowej chłopców

III miejsce w Turnieju Swiątecznym Szkół Gimnazjalnych w piłce ręcznej

IV miejsce w Mistrzostwach Miasta i Gminy Końskie pt "Sport to zdrowie" w koszykówce chłopców

IV miejsce w Mistrzostwach Miasta i Gminy Końskie pt."Sport to zdrowie" w koszykówce dziewcząt

V miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców

I miejsce w Mistrzostwach Miasta i Gminy w Końskich pt. "Sport to zdrowie" w tenisie stołowym kat. chłopców

V miejsce w XXX JUBILEUSZOWYM RAJDZIE BAB

I miejsce - Magdalena Łuszczyńska kl.IIa - etap powiatowy Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno - Fotograficznego pt: "Woda darem natury"

III miejsce - Dorota Umańska kl.IIa - etap powiatowy Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno - Fotograficznego pt: "Woda darem natury"