<<<GRAFITTI>S>P>
Szkoła Podstawowa w Stadnickiej Woli
Nasze osiągnięcia i sukcesy:


rok szkolny 2017/2018

rok szkolny 2016/2017

LAUREACI KURATORYJNYCH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH: zestawienie

Wręczenie nagród laureatom i finalistom konkursów przedmiotych przez Burmistrza Miasta i Gminy Końskie relacja strona UMIG Końskie

Laureat w XVIII Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego Sprachdoktor - Kacper Woźniak, kl. Vb dyplom

Laureatka powiatowego konkursu plastycznego „Rodzina – twój bezpieczny świat” – Natalia Kosmal. kl. IV a  dyplom  praca

II miejsce w powaitowym etapie Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym  – drużyna w składzie: 
Anna Cieciorowska, Zofia Frączyk, Michał Gawroński, kl. VIa, Szymon Szmit, kl. VIb - 
relacja  

III miejsce w regionalnym etapie XIV Konkursu Pieśni i Poezji Patriotycznej „Kocham moją Ojczyznę - Julia Jabłońska kl. IV a-  relacja

I miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – drużyna w składzie: 
Anna Cieciorowska, Zofia Frączyk, Michał Gawroński, kl. VIa, Szymon Szmit, kl. VIb - 
relacja  

II miejsce w II Gminnym Konkursie „Przywróćmy ich pamięć – w hołdzie bohaterom” dla szkół podstawowych – Wiktoria Woźniak, kl. V b praca dyplom relacja strona UMIG Końskie

Wyróżnienie w II Gminnym Konkursie „Przywróćmy ich pamięć – w hołdzie bohaterom” dla szkół podstawowych – Kacper Woźniak, kl. V b praca dyplom relacja strona UMIG Końskie

Uczniowie naszej szkoły nagrodzeni stypendiami Burmistrza Miasta i Gminy Końskierelacja strona UMIG Końskie

I miejsce w kategorii szkół podstawowych w konkursie plastycznym organizowanym w ramach I Gminnego Konkursu Historycznego „Przywróćmy ich pamięć – w hołdzie bohaterom” – Weronika Dębowska  relacja

II miejsce w kategorii szkół podstawowych w konkursie plastycznym organizowanym w ramach I Gminnego Konkursu Historycznego „Przywróćmy ich pamięć – w hołdzie bohaterom” – Magdalena Suchenek relacja 


Wyróżnienie
 w kategorii szkół podstawowych w konkursie 
plastycznym organizowanym w ramach I Gminnego Konkursu Historycznego „Przywróćmy ich pamięć – w hołdzie bohaterom” – Karolina Obiedzińska relacja

rok szkolny 2015/2016

LAUREACI I FINALIŚCI KURATORYJNYCH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH: zestawienie

Zuzanna Sękowska kl.6b  Laureatka XIII Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego na uroczystej gali podsumowującej konkurs w Kielcach: relacja

I miejsce w etapie powiatowym i wyróżnienie na etapie wojewódzkim ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Bezpiecznie na wsi – niebezpieczne atrakcje w wakacje” – Julia Wąsik, kl. VI a: relacja

III miejsce w etapie powiatowym i wyróżnienie na etapie wojewódzkim ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Bezpiecznie na wsi – niebezpieczne atrakcje w wakacje” – Wiktoria Myśliwa, kl. VI a: relacja

Wyróżnienie w etapie powiatowym ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Bezpiecznie na wsi – niebezpieczne atrakcje w wakacje” – Maciej Milczarz, kl. VI b: relacja

II miejsce w półfinale regionalnym (dla województw świętokrzyskiego i łódzkiego) XVII edycji ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro” pod hasłem „Ziemia w okowach lodu” (część plastyczna) – Maja Sękowska – kl. V a  relacja

Nagroda Pracowników PIG-PIB w Kielcach w półfinale regionalnym (dla województw świętokrzyskiego i łódzkiego) XVII edycji ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro” pod hasłem „Ziemia w okowach lodu” (część plastyczna) – Kamila Strychalska – kl. VI a relacja

Nagroda Hydrogeotechniki Sp. zo.o. w półfinale regionalnym (dla województw świętokrzyskiego i łódzkiego) XVII edycji ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro” pod hasłem „Ziemia w okowach lodu” (część plastyczna) – Weronika Dębowska – kl. VI a relacja

I miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – drużyna w składzie: Anna Cieciorowska, Zofia Frączyk, Michał Gawroński kl. 5a, Wojciech Krakowiakkl. 5b relacja

I miejsce w wojewódzkim konkursie plastyczno-literackim „Nasze świętokrzyskie – bajania czarownic o…” – Marta Bereszyńska, kl. 4b  relacja

I miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – drużyna w składzie: Anna Cieciorowska, Zofia Frączyk, kl. 5a, Wojciech Krakowiak, Szymon Szmit kl. 5b relacja

Nagroda główna w konkursie plastycznym dla uczniów szkół podstawowych „Plakat promujący segregację odpadów” (dla powiatów koneckiego i skarżyskiego) – Kamila strychalska, kl. 6a relacja

Nagroda główna w konkursie plastycznym dla uczniów szkół podstawowych „Plakat promujący segregację odpadów” (dla powiatów koneckiego i skarżyskiego) – Weronika Dębowska, kl. 6a relacja

Wyróżnienie w konkursie plastycznym dla uczniów szkół podstawowych „Plakat promujący segregację odpadów” (dla powiatów koneckiego i skarżyskiego) – Weronika Dębowska, kl. 6a relacja

Laureaci szkolnego konkursu plastycznnego „Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna”: relacja

II miejsce w gminnym konkursie plastycznym „Dbam o czyste powietrze” – Nina Pergoł, kl. VI a relacja

I miejsce Szkolnego Klubu 4H „Pozytywnie zakręceni” w Wojewódzkim Konkursie „Projekt, pomysł,  inspiracja – nasza koszulka 4H” relacja

rok szkolny 2014/2015

Laureatka XII Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego  – Zuzanna Sękowska, kl. V b:Fotorelacja

I miejsce w etapie powiatowym, I miejsce w etapie wojewódzkim i wyróżnienie na etapie ogólnopolskim w konkursie plastycznym „Bezpiecznie na wsi – zwierzaki to nie pluszaki” – Aleksandra Gil, kl. VIa:Fotorelacja

II miejsce szkolnego klubu 4H w wojewódzkim konkursie " Wroli głównej przyroda - krajobraz dobry i zły"Fotorelacja

V miejsce w finale ogólnopolskim konkursu plastycznego XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego pod hasłem: „Skrzydlaty eksperyment Ziemi” Mateusz Walkiewicz, kl. VI a  Fotorelacja 

Laureatka III Gminnego Konkursu Ortograficznego „O Złote Pióro Burmistrza Miasta i Gminy Końskie”Zuzanna Sękowska, kl. V b: Fotorelacja

Wyróżnienie w  III Gminnym Konkursie Ortograficznym „O Złote Pióro Burmistrza Miasta i Gminy Końskie”Anna Zięba i Julia Wąsik, kl.VI a: Fotorelacja

II miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – drużyna w składzie: 
Anna Cieciorowska, Zofia Frączyk z kl. 4a, Karol Kamiński, Mikołaj Hajda z kl. 6a: Fotorelacja

I miejsce w półfinale konkursu plastycznego (dla województwa świętokrzyskiego i łódzkiego) XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego pod hasłem: „Skrzydlaty eksperyment Ziemi”– Mateusz Walkiewicz, kl. VI a  Fotorelacja  dyplom

Wyróżnienie w półfinale konkursu plastycznego (dla województwa świętokrzyskiego i łódzkiego) XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego pod hasłem: „Skrzydlaty eksperyment Ziemi”– Aleksandra Gil, kl. VI a  Fotorelacja  dyplom

I miejsce w eliminacjach gminnych ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – drużyna w składzie: Anna Cieciorowska, Zofia Frączyk, kl. 4a, Mikołaj Hajda i Karol Kamiński, kl. 6a  dyplom

I miejsce  w XI Mikołajkowym Turnieju Gier i Zabaw o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Końskie: relacja strona UMIG Końskie

Laureat (II miejsce) gminnego konkursu plastycznego „Niebieskie niebo i zielona zieleń dla gminy Końskie” (kategoria: Żyj kolorowo, segreguj śmieci wzorowo” kl. I-III)- Adam Cholewiński, kl. 3aFotorelacja

Laureat (III miejsce) gminnego konkursu plastycznego „Niebieskie niebo i zielona zieleń dla gminy Końskie” (kategoria: Żyj kolorowo, segreguj śmieci wzorowo” kl. I-III) - Paweł Szczypek, kl. 3aFotorelacja

Laureatka (III miejsce) gminnego konkursu plastycznego „Niebieskie niebo i zielona zieleń dla gminy Końskie” (kategoria: Żyj kolorowo, segreguj śmieci wzorowo” kl. 4-6)- Kamila Strychalska, kl. 5aFotorelacja

Laureatka (IV miejsce) gminnego konkursu plastycznego „Niebieskie niebo i zielona zieleń dla gminy Końskie” (kategoria: „Mamo, tato i sąsiedzie, kochasz nas to nie pal śmieci” kl. 4-6)- Paulina Dróżdż, kl. 5bFotorelacja

III miejsce w X Powiatowym Konkursie Ichtiologicznym (kategoria: konkurs plastyczny „Różnorodność ryb powiatu koneckiego”) – Aleksandra Gil, kl. VI a  praca dyplom

II miejsce szkolnego klubu 4H w wojewódzkim konkursie EKO-BOCIANFotorelacja

rok szkolny 2013/2014

Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Bezpiecznie na wsi – nie zbliżaj się zuchu do maszyny w ruchu” – Aleksandra Gil, kl. Va. : Fotorelacja

Wyróżnienie na etapie powiatowym ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Bezpiecznie na wsi – nie zbliżaj się zuchu do maszyny w ruchu” – Jakub Postuła, kl. Va. : Fotorelacja

I miejsce Szkolnego Klubu 4H w wojewódzkim konkursie internetowym na najciekawszy hotel dla owadów. : Fotorelacja

Szkolny konkurs plastyczny „Bohaterom Armii Krajowej”: Fotorelacja

Laureatka II Gminnego Konkursu Ortograficznego „O Złote Pióro Burmistrza Miasta i Gminy Końskie”Maria Tusińska, kl. VI b: Fotorelacja

III miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – drużyna w składzie: Maria Tusińska, Karolina Stolarczyk, kl. VIa, Oskar Banasik, kl. VI a, Mikołaj Hajda, kl. Va: Fotorelacja

Szkolny konkurs plastyczny „Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna”: Fotorelacja

I miejsce w eliminacjach gminnych ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – drużyna w składzie: Oskar Banasik, kl. VI a, Karolina Stolarczyk, Maria Tusińska, kl. VI b, Mikołaj Hajda, kl. V a. dyplom

I miejsce w ogólnopolskim konkursie literacko-plastycznym „Wszyscy święci” – Kamila Chwaścińska, Karolina Stolarczyk i Zuzanna Rurarz, kl. VI b: Fotorelacja

I miejsce klubu 4h w wojewódzkim konkursie "Najciekawsza pamiątka agroturystyczna": Fotorelacja

Laureatka powiatowego konkursu plastycznego „Czy psychiczna czy fizyczna, każda przemoc jest toksyczna” - Klaudia Kosmal, kl. VI a: Foto

II miejsce uczniów Szkoły Podstawowej w XI Mikołajkowym Turnieju Gier i Zabaw o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Końskie: relacja strona UMIG Końskie


rok szkolny 2012/2013

III miejsce w konkursie plastycznym „Najpiękniejsze gatunki ptaków w mojej okolicy” organizowanym w ramach XIV edycji Powiatowego Konkursu Wiedzy Ekologicznej – Karolina Stolarczyk, kl. Vb dyplom

Laureatka I Gminnego Konkursu Ortograficznego „O Złote Pióro Burmistrza” – Wiktoria Kos, kl. VI a relacja

Laureat I Gminnego Konkursu Ortograficznego „O Złote Pióro Burmistrza” – Michał Banasik, kl. VI b relacja

I miejsce Mikołajkowych Zawodach Pływackich (styl klasyczny) - Natalia Sosnowy:relacja "Echo Dnia"

I miejsce Mikołajkowych Zawodach Pływackich (styl dowolny) - Ewa Cholewińska:relacja "Echo Dnia"

II miejsce Mikołajkowych Zawodach Pływackich (styl dowolny) - Anna Zięba:relacja "Echo Dnia"

III miejsce Mikołajkowych Zawodach Pływackich (styl klasyczny) - Maciej Milcarz :relacja "Echo Dnia"

III miejsce Mikołajkowych Zawodach Pływackich (styl dowolny)Adrian Kucharski  :relacja "Echo Dnia"

III miejsce Mikołajkowych Zawodach Pływackich (styl grzbietowy)Kacper Małecki :relacja "Echo Dnia"

Wyróżnienie (IV miejsce) w VIII Powiatowym Konkursie Ichtiologicznym – Karolina Stolarczyk, kl. V a praca dyplom

rok szkolny 2011/2012

II miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” – Michał Wiąckiewicz kl. IV a praca dyplom

III miejsce w półfinale konkursu plastycznego (dla województwa świętokrzyskiego i łódzkiego) XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego pod hasłem: „Przez ocean czasu” – Kamila Wilk, kl. V b praca  dyplom

Wyróżnienie w półfinale konkursu plastycznego (dla województwa świętokrzyskiego i łódzkiego) XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego pod hasłem: „Przez ocean czasu”– Maria Tusińska, kl. IV b  praca  dyplom

Nagroda Absolwentów Technikum Geologicznego w Kielcach w półfinale konkursu plastycznego (dla województwa świętokrzyskiego i łódzkiego) XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego pod hasłem: „Przez ocean czasu”– Karolina Stolarczyk, kl. IV a  praca  dyplom

III miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – drużyna w składzie: Maria Tusińska, kl. IV b, Karolina Stolarczyk, Oskar Banasik, kl. IV a  drużyna  dyplom

II miejsce w powiatowym konkursie plastycznym „Pożyteczne i chronione owady w powiecie koneckim” (w ramach XIII edycji Konkursu Wiedzy Ekologicznej) – Karolina Stolarczyk, kl. IV a praca foto  foto dyplom

II miejsce w IX Diecezjalnym Konkursie Pieśni i Poezji Patriotycznej w kategorii poezja patriotyczna: Izabela Popiel - relacja strona UMIG Końskie

I miejsce w eliminacjach powiatowych XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem „20 lat Państwowej Straży Pożarnej - jak nas widzą, tak nas malują”- Daria Orman, kl. IV b - relacja strona UMIG Końskie praca

II  miejsce w eliminacjach powiatowych XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem „20 lat Państwowej Straży Pożarnej - jak nas widzą, tak nas malują”- Klaudia Kosmal - relacja strona UMIG Końskie

III miejsce  w powiatowym konkursie plastycznym „Na drewnie malowane” – Anna Szejna i Karolina Gula, kl. VI b praca dyplom dyplom

I miejsce w Międzywojewódzkim Turnieju o Puchar Gór świętokrzyskich w Podnoszeniu Ciężarów – Sebastian Grzegorczyk, kl. VI a foto  dyplom

II miejsce w Międzywojewódzkim Turnieju o Puchar Gór świętokrzyskich w Podnoszeniu Ciężarów – Tomasz Janas, kl. V a foto  dyplom

I miejsce klubu 4h w wojewódzkim konkursie "Perełki świętokrzyskie": Fotorelacja

II miejsce w konkursie plastycznym „Tęczowy świat ryb” – Wiktoria Kos, kl. Va: Fotorelacja
rok szkolny 2010/2011

I miejsce  w Halowym Turnieju Minipiłki Nożnej Chłopców o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Końskie -  relecja "Tygodnik Konecki"

II miejsce w eliminacjach powiatowych Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – drużyna w składzie: Cezary Madej, Bartosz Sztandera, Daniel Ślusarczyk, kl. VI b dyplom

I miejsce w klasyfikacji indywidualnej uczestników w eliminacjach powiatowych Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego) - Bartosz Sztandera, kl. VI b dyplom

Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym „Wielkanocna kartka” - Paulina Jaskulska, kl. VI a dyplom 

III miejsce w półfinale konkursu plastycznego (dla województwa świętokrzyskiego i łódzkiego) XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego pod hasłem: „Kamienne archiwum Ziemi” - Daria Kaczmarczyk, kl. VI a foto praca dyplom

Nagroda Absolwentów Technikum Geologicznego w Kielcach w półfinale konkursu plastycznego (dla województwa świętokrzyskiego i łódzkiego) XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego pod hasłem: „Kamienne archiwum Ziemi”  - Paulina Jaskulska, kl. VI a foto praca dyplom

Nagroda Dyrektora Oddziału Świętokrzyskiego PIG – BIP w półfinale konkursu plastycznego (dla województwa świętokrzyskiego i łódzkiego) XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego pod hasłem: „Kamienne archiwum Ziemi”  - Klaudia Piotrkowicz, kl. VI a praca dyplom

Nagroda Komisji Oddziałowej NSZZ „Solidarność” Oddziału Świętokrzyskiego w Kielcach w półfinale konkursu plastycznego (dla województwa świętokrzyskiego i łódzkiego) XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego pod hasłem: „Kamienne archiwum Ziemi”  - Magdalena Kubicz, kl. VI a praca dyplom

Nagroda Gertrudy Herman w półfinale konkursu plastycznego (dla województwa świętokrzyskiego i łódzkiego) XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego pod hasłem: „Kamienne archiwum Ziemi”  - Katarzyna Kuleta, kl. VI a praca dyplom

Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie fotograficznym klubów 4H pod hasłem „Przyroda w obiektywie” w kategorii „Inne zwierzęta” – Jan Pietrasiak kl VIa  dyplom, foto1, foto2, foto3

rok szkolny 2009/2010

I miejsce w Finale Wojewódzkim konkursu Klubów 4H - "W starym domu" Oleszno 26.IX.2009 r.: relacja

Laureat konkursu humanistycznego na etapie wojewódzkim – Rafał Włodarczyk, kl. VI b

I miejsce w Diecezjalnym Konkursie Wiedzy Religijnej p.n. „Wierność kapłana – św. Jan Maria Vianey” – Daniel Ślusarczyk, kl. V b: relacja

II miejsce w półfinale konkursu plastycznego  (dla województw: świętokrzyskiego i łódzkiego) XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego pod hasłem: „Rzeźbiarze powierzchni Ziemi”: Paulina Giser,  kl. VI a: relacja

II miejsce w półfinale konkursu plastycznego  (dla województw: świętokrzyskiego i łódzkiego) XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego pod hasłem: „Rzeźbiarze powierzchni Ziemi”: Patrycja Gołkowska,  kl. V a: relacja

Nagroda Stowarzyszenia Absolwentów Techniku Geologicznego w  Kielcach w półfinale konkursu plastycznego  (dla województw: świętokrzyskiego i łódzkiego) XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego pod hasłem: „Rzeźbiarze powierzchni Ziemi”: Paulina Jaskulska, kl. V a:  relacja

I miejsce w eliminacjach gminnych Turnieju BRD (reprezentacja w składzie:Madej Cezary, Sztandera Bartosz, Ślusarczyk Daniel, kl. V b): dyplom

rok szkolny 2008/2009

I miejsce w Finale Wojewódzkim konkursu Klubów 4H - "Bezpiecznie i z humorem na wiejską nutę"
Bodzechów 23.V.2009 r.:
relacja

Wyróżnienie w ogólnopolskim etapie konkursu plastyczno- literackiego pod hasłem „Czysta energia dla mnie, dla domu, dla środowiska”: Weronika Cieślak, klasa V a

Wyróżnienie w ogólnopolskim etapie konkursu plastyczno- literackiego pod hasłem „Czysta energia dla mnie, dla domu, dla środowiska”: Klaudia Wilk, klasa VI b

I miejsce w powiatowym etapie wojewódzkiego konkursu plastycznego pod hasłem „Las w życiu człowieka”: Paulina Giser, klasa V a praca

II miejsce w powiatowym etapie wojewódzkiego konkursu plastycznego pod hasłem „Las w życiu człowieka”: Klaudia Piotrkowicz, klasa IV a

I miejsce w regionalnym etapie VI Diecezjalnego Konkursu Pieśni i Poezji Patriotycznej „Kocham moją Ojczyznę” (kategoria: pieśń): Wojciech Koczaj   dyplom

I miejsce w konkursie grafiki komputerowej pod hasłem „Chronię i szanuję przyrodę” (konkurs organizowany przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Końskie: Patryk Kałandyk, klasa V a  praca  dyplom

Wyróżnienie w konkursie grafiki komputerowej pod hasłem „Chronię i szanuję przyrodę” (konkurs organizowany przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Końskie: Sylwia Kucharska, klasa IV b praca  

Laureatka regionalnego etapu (okręg radomsko-kielecki) konkursu plastyczno- literackiego pod hasłem „Czysta energia dla mnie, dla domu, dla środowiska”: Klaudia Wilk, klasa VI b relacja

Laureatka regionalnego etapu (okręg radomsko-kielecki) konkursu plastyczno- literackiego pod hasłem „Czysta energia dla mnie, dla domu, dla środowiska”: Weronika Cieślak, klasa Va  relacja

Laureatka regionalnego etapu (okręg radomsko-kielecki) konkursu plastyczno- literackiego pod hasłem „Czysta energia dla mnie, dla domu, dla środowiska”: Paulina Giser, klasa Va  relacja

II miejsce w etapie wojewódzkim  (województwa: świętokrzyskie i łódzkie) konkursu Geologiczno-Środowiskowego: „Ziemia Gigantów” (część plastyczna): Klaudia Wilk,  kl. VI b praca  foto 

Wyróżnienie w etapie wojewódzkim (województwa: świętokrzyskie i łódzkie) konkursu Geologiczno-Środowiskowego: „Ziemia Gigantów” (część plastyczna): Magdalena Brzeska,  kl. VI praca  foto

I miejsce w regionalnym etapie VI Diecezjalnego Konkursu Pieśni i Poezji Patriotycznej „Kocham moją Ojczyznę” (kategoria: pieśń): Wojciech Koczaj, klasa V b

I miejsce w regionalnym etapie VI Diecezjalnego Konkursu Pieśni i Poezji Patriotycznej „Kocham moją Ojczyznę” (kategoria: poezja): Samanta Gos, klasa V a 

III miejsce w regionalnym etapie VI Diecezjalnego Konkursu Pieśni i Poezji Patriotycznej „Kocham moją Ojczyznę” (kategoria: poezja): Daniel Ślusarczyk, klasa IV b 

I miejsce w finale VI Diecezjalnego Konkursu Pieśni i Poezji Patriotycznej „Kocham moją Ojczyznę” (kategoria: pieśń): Wojciech Koczaj, klasa V b

rok szkolny 2007/2008

Finalistka V Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego  " Na parnasie w szóstej klasie": Adrianna Wikiera kl.VIa

Finalistka V Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego : Gabriela Kowalczyk kl.VI b

II etap konkursu matematyczno-przyrodniczego (rejonowy): Jakubowski Bartłomiej, Kowalczyk Gabriela

Laureatka regionalnego etapu (okręg radomsko-kielecki) konkursu plastycznego- literackiego pod hasłem "Czysta energia dla mnie, dla domu, dla środowiska": Weronika Cieślak kl. IVa : praca  dyplom

Laureatka regionalnego etapu (okręg radomsko-kielecki) konkursu plastycznego- literackiego pod hasłem "Czysta energia dla mnie, dla domu, dla środowiska": Angelika Kałandyk  kl. VIa: praca  dyplom  foto

II miejsce w etapie wojewódzkim  (województwa: świętokrzyskie i łódzkie) Konkursu Geologiczno-Środowiskowego: "Skarby Ziemi" (część plastyczna): Angelika Kałandyk  kl. VI a:  praca  dyplom


Wojewódzki Konkurs Rysunkowy „Bezpieczny wypoczynek nad wodą” – wyróżnienie dla uczennicy kl. IVa Pauliny Giser
rok szkolny 2006/2007

I miejsce w miejsko-gminnym konkursie  "Unikaj zagrożenia w gospodarstwie rolnym" - Dominika Pakuła  foto

III miejsce w miejsko-gminnym konkursie  "Unikaj zagrożenia w gospodarstwie rolnym" - Marta Plaskota  foto

Wyróznienie w miejsko-gminnym konkursie "Unikaj zagrożenia w gospodarstwie rolnym" - Klaudia Lamch foto

Laureat  IV Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego - Mateusz Owczarek  

Laureat IV Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego  " Na parnasie w szóstej klasie" Mateusz Owczarek foto

I miejsce w  Świetokrzyskim Konkursie Plastycznym "Sport w wyobraźni ucznia" (kat. techniki rózne)  Jarosław Godlewski i Norbert  Rynkiewicz kl.VI b   dyplom1  dyplom2

II miejsce w  Świetokrzyskim Konkursie Plastycznym "Sport w wyobraźni ucznia" (kat. malarstwo) Adrianna Wikiera kl. Va  

I miejsce w  Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Bezpieczna wieś naszą przyszłością" Aneta Dymińska kl. VIa foto

II miejsce w  Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Bezpieczna wieś naszą przyszłością" Paulina Kucińska kl. VIa foto

I miejsce w etapie wojewódzkim (dla województw: świetokrzyskiego i łódzkiego)  konkursu  "Czas Mamuta"  (część plastyczna) Patrycja Kałandyk kl. VIa praca  dyplom

Wyróznienie w etapie wojewódzkim (dla województw: świetokrzyskiego i łódzkieko)  konkursu  "Czas Mamuta"
(część plastyczna) Dorota Ludwikowska kl. VIa  dyplom

Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu "Czas Mamuta" (część plastyczna) Patrycja Kałandyk kl. VIa dyplom  foto

I miejsce dla klubu "4H" SP w wojewódzkim konkursie "Wracajmy do tradycji - w poszukiwaniu zaginionych zawodów"  finał w Rudzie Kościelnej  dyplom  foto1  foto2
rok szkolny 2005/2006

II miejsce Turniej gier i zabaw z okazji otwarcia hali sportowej w Zespole Szkół w Stadnickiej Woli

II miejscew kategorii plastycznej w IV Ogólnopolskim Konkursie Misyjnym "Mój kolega z Afryki" - Dorota Ludwikowska

III miejsce w Mistrzostwach Miasta i Gminy Końskie pt."Sport to zdrowie" w mini piłce siatkowej dziewcząt
 
Etap wojewódzki konkursu matematyczno-przyrodniczego - Tomasz Komisarczyk

Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Literacki  "Jak bezpieczny i pozyteczny jest prąd?"- Aleksandra Ziomek  -  Laureatka Okręgu Radomsko-Kieleckiego - foto

III miejsce- Patrycja Kałandyk -  Powiatowy Konkurs Plastyczny   "Końskie moich marzeń"

I miejsce (etap powiatowy) - Dorota Ludwikowska - w konkursie "Środowisko a odpady"

II miejsce (etap powiatowy) - Patrycja Panek -
w konkursie "Środowisko a odpady"

I miejsce  - Patrycja Kałandyk - "I Świetokrzyski konkurs o tematyce ekologicznej"

I miejsce w wojewódzkim konkursie " Sport w wyobraźni ucznia" Aleksandra Grzegorczyk i Agnieszka Nowek

III miejsce w powiatowym konkursie plastycznym " Końskie moich marzeń" z cyklu "Czy znasz swój powiat?"Patrycja Kałandyk  

Powiatowy konkurs " NIE dla alokoholu, NIE dla narkotyków, NIE dla przemocy" nagrodzone uczennice: Dorota Ludwikowska - Nagroda Komendanta Komendy Powiatowej Policji w Końskich  za pracę " Alkohol zabija" foto
Patrycja Kałandyk - Nagroda Specjalna Dyrektora Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Końskich praca pt." Narkotyki przyjacielem śmierci"

rok szkolny 2004/2005

I miejsce w Mistrzostwach Miasta i Gminy Końskie pt."Sport to zdrowie" w mini piłce nożnej chłopców

VII miejsce w Mistrzostwach Miasta i Gminy Końskie pt."Sport to zdrowie" w mini piłce nożnej dziewcząt

III miejsce w Mistrzostwach Miasta i Gminy Końskie pt."Sport to zdrowie" w mini piłce siatkowej dziewcząt

IV miejsce w Mistrzostwach Miasta i Gminy Końskie pt. "Sport to zdrowie" w koszykówce dziewcząt

II miejsce w Turnieju Swiątecznym Szkół Podstawowych chłpoców rocznik 1994 w piłce ręcznej

IV miejsce w Mistrzostwach Miasta i Gminy Końskie pt "Sport to zdrowie" w mini koszykówce chłopców

VII miejsce w Mistrzostwach Miasta i Gminy Końskie pt."Sport to zdrowie" w Turnieju Gier i Zabaw

V miejsce w Swiętokrzyskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini pilce siatkowej dziewcząt.

20 miejsce w kraju!!! Ogólnopolska Olimpiada z języka polskiego "Olimpus" - uczennica klasy VI Aleksandra Chmielewska

I miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym z okazji 25 lecia "Solidarnosci" -" Polska moja Ojczyzna" - Kinga Slifierz

III miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym z okazji 25 lecia "Solidarnosci" -" Polska moja Ojczyzna" - Aneta Pałka, Patrycja Kałandyk